dzisiaj: 199, wczoraj: 27
ogółem: 1 132 730
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
Na Orliku w Zielonczynie rozegrano 7 i 8 kolejkę Ligi Piłki Nożnej. W najciekawszym meczu spotkały się Orły Zielonczyn z Old Stars Sicienko. W pierwszym spotkaniu wygrały Orły 5:4, pomimo tego, że na 8 minut przed końcem Old Stars Sicienko prowadził 4:2. Rewanż również zakończył się zaskakująco, ponieważ przez większą część meczu prowadziły Orły 1:0, a wynik końcowy to 3:1 dla Sicienka.
W następnej kolejce dojdzie do derbowego meczu na szczycie pomiędzy Komarami, a Orłami. Dotychczas jedynym zespołem bez straty punktu są ubiegłoroczni zwycięzcy ligi – Komary Zielonczyn.
W przyszłym tygodniu odbędzie się ostatnia kolejka przed przerwą letnią. Przerwa potrwa do połowy sierpnia.
Wyniki 7 i 8 kolejki poniżej
Wyniki 7 kolejki:
Pol-Elektra Łochowice – Huragan Sicienko 0:2 Bramki dla Sicienka: P. Ościak – 2.
Spartakus Gotowski Wojnowo – Zawisza FC Kruszyn 3:3 Bramki dla Wojnowa: M. Krężel – 2, J. Janiszewski – 1, dla Kruszyna: M. Pisula – 2, D. Szymański – 1.
Fighter Kruszyn – Squadra Azzura 4:2 Bramki dla Kruszyna: G. Rogaszewski – 3, R. Świerblewski – 1, dla Squadra Azzura: M. Stefańczyk – 2.
Komary Zielonczyn – Janark Osówiec 5:0 w.o.
Old Stars Sicienko – Orły Zielonczyn 4:5 Bramki dla Sicienka: H. Wesołowski, M. Dembek – po 2, dla Zielonczyna: W. Pieszak – 2, D. Michalski, P. Giemza, D. Daroń – po 1.
Wyniki 8 kolejki:
Huragan Sicienko – Pol-Elektra Łochowice 1:4 Bramki dla Sicienka: M. Szychowski – 1, dla Łochowic: M. Paszkiewicz – 2, M. Jabłoński, P. Dzimiński – po 1.
Zawisza FC Kruszyn - Spartakus Gotowski Wojnowo 2:3 Bramki dla Kruszyna: M. Pisula, D. Szymański – po 1, dla Wojnowa: P. Bryl, M. Krężel, Z. Zbyszewski – po 1.
Squadra Azzura – Fighter Kruszyn 1:1 Bramki dla Squadra Azzura: T. Zaborowski – 1, dla Kruszyna: G. Rogaszewski – 1.
Janark Osówiec – Komary Zielonczyn 0:5 w.o.
Orły Zielonczyn – Old Stars Sicienko 1:3 Bramki dla Zielonczyna: D. Daroń – 1, dla Sicienka: R. Duma – 2, H. Wesołowski – 1.
Najlepsi strzelcy po 8 kolejkach:
19 – Michał Dembek (Old Stars Sicienko)
17 – Henryk Wesołowski (Old Stars Sicienko)
13 – Jarosław Brończyk (Komary Zielonczyn)
Najlepsi bramkarze po 8 kolejkach:
9 – Kamil Kowalski (Komary Zielonczyn)
11 – Rafał Wójcik (Spartakus Gotowski Wojnowo)
12 – Karol Nadolny (Old Stars Sicienko)
W następnej 9 i 10 kolejce zagrają (26.06.2011 r.):
14.00 Komary Zielonczyn – Orły Zielonczyn
14.30 Orły Zielonczyn – Komary Zielonczyn
15.00 Spartakus Gotowski Wojnowo – Huragan Sicienko
15.30 Huragan Sicienko – Spartakus Gotowski Wojnowo
16.00 Fighter Kruszyn – Zawisza FC Kruszyn
16.30 Zawisza FC Kruszyn – Fighter Kruszyn
17.00 Squadra Azzura – Janark Osówiec
17.30 Janark Osówiec – Squadra Azzura
Tabela: