dzisiaj: 1066, wczoraj: 27
ogółem: 1 133 597
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
W 4. kolejce pierwszej ligi Halowej Ligi Sicienka doszło do niespodzianki. Dotychczasowy lider Fundacja KUL Wojnowo nieoczekiwanie tylko zremisowała z Bazą Wierzchucinek 2:2. Potknięcie Fundacji wykorzystał Express Golden Goal Sicienko, który po zwycięstwie 6:3 nad Orłami Zielonczyn został nowym liderem. W klasyfikacji najlepszych strzelców zrobiło się ciasno, bowiem aż trzech piłkarzy ma strzelonych po 9 bramek: Henryk Wesołowski (Express), Leszek Szczygielski (Komary), Piotr Wojciechowski (OSP Wojnowo). W drugiej lidze od zwycięstwa do zwycięstwa podąża lider FC Sicienko. Tym razem wygrał z Fighters Sicienko 9:4.
Następna kolejka Halowej Ligi Sicienka odbędzie się 7 stycznia 2012 roku.
I liga
Wyniki 4 kolejki:
Baza Wierzchucinek – Fundacja KUL Wojnowo 2:2
Bramki dla Bazy: D. Kruger, M. Lazarek – po 1, dla Fundacji: P. Bryl, M. Reszkowski – po 1. Żółte kartki: Maciej Lazarek (Baza), Jakub Janiszewski, Bogusław Okonek (Fundacja)
Gospoda Gliszcz – OSP Wojnowo 0:9
Bramki dla OSP Wojnowo: P. Wojciechowski – 5, K. Górzyński – 2, M. Pisula, D. Baranowski – po 1. Żółte kartki: Krzysztof Najdek (OSP Wojnowo)
Orły Zielonczyn - Express Golden Goal 3:6
Bramki dla Orłów: P. Giemza, W. Chojnowski, samobójcza – po 1, dla Expressu: H. Wesołowski, R. Duma, L. Szalla – po 2. Żółte kartki:Damian Daroń (Orły), Jacek Modrakowski (Express).
OSP Kruszyn - Komary Zielonczyn 2:7
Bramki dla OSP: A. Czapka, A. Stypczyński – po 1, dla Komarów: L. Szczygielski – 3, W. Wierzbanowski – 2, M. Miękczyński, D. Szczygielski – po 1. Żółte kartki: Adrian Czapka, Dawid Kuśmierek (OSP Kruszyn), Dawid Szczygielski (Komary).
Tabela po 4 kolejkach:
1. Express 10 22-12
2. Komary 9 24-8
3. Fundacja 8 19-9
4. OSP Wojnowo 6 18-13
5. OSP Kryszyn 6 13-13
6. Baza 4 7-21
7. Orły 3 12-19
8. Gospoda 0 5-25
Klasyfikacja najlepszych strzelców:
9 – Henryk Wesołowski (Express), Leszek Szczygielski (Komary Zielonczyn), Piotr Wojciechowski (OSP Wojnowo)
Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:
1. Paweł Sudak (Komary) – 14 pkt.
2. Rafał Wójcik (KUL) – 13 pkt.
Klasyfikacja fair play:
1. Gospoda Gliszcz i Komary Zielonczyn
Następna kolejka – 7.01.2012 r.
15.05 Gospoda Gliszcz – Express Sicienko
15.40 OSP Kruszyn – OSP Wojnowo
16.15 Komary – Fundacja KUL Wojnowo
16.50 Baza Wierzchucinek – Orły Zielonczyn
II liga
Wyniki 4 kolejki:
Huragan Sicienko – Odpady Radioaktywne 6:1
Bramki dla Huraganu: R. Pradelski, P. Wolnik – po 2, K. Jędrzejewski, D. Popa – po 1, dla Odpadów: L. Zieliński – 1. Żółte kartki: Adam Czekalski (Odpady)
KS Renta – Spartakus Gotowski Wojnowo 1:4
Bramki dla KS Renta: M. Śliwiński – 1, dla Spartakusa: R. Balt – 3, P. Kutnik – 1. Żólte kartki: Przemysław Miśkiewicz (KS Renta), Piotr Kutnik (Spartakus).
Fighters Sicienko - FC Sicienko 4:9
Bramki dla Fighters: R. Świerblewski – 2, N. Świerblewski, D. Szczukowski – po 1, dla FC Sicienko: M. Popa – 4, B. Łobodziński – 2, Ł. Szymkowiak, B. Pradelski, A. Pradelski, - po 1. Żółte kartki: Norbert Świerblewski, Marcin Hebda (Fighters), Łukasz Szymkowiak, Bartosz Łobodziński (FC Sicienko). Czerwona kartka i pauza w następnym spotkaniu - Damian Szczukowski (Fighters). Norbert Świerblewski za trzecią kolejną kartkę – pauza w następnym meczu.
Tabela po 4 kolejkach:
1. FC Sicienko 12 36-12
2. Huragan 9 14-9
3. Gotowski 6 9-18
4. Fighters 4 18-16
5. Odpady 4 13-14
6. KS Renta 0 6-27
Klasyfikacja najlepszych strzelców:
15 – Mariusz Popa (FC Sicienko)
7 – Lech Zieliński (Odpady)
Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:
1. Karol Nadolny (FC Sicienko) i Wojciech Kownacki (Huragan) – po 12 pkt.
Klasyfikacja fair play:
1. KS Renta i Odpady Radioaktywne
Następna kolejka – 7.01.2012 r.
17.25 Huragan Sicienko – Spartakus Gotowski Wojnowo
18.00 Odpady Radioaktywne – FC Sicienko
18.35 KS Renta - Fighters Sicienko
Dwie ekipy z Wojnówka obok siebie w tabeli . Na koniec ligi będzie tak samo lecz o dwa oczka wyżej.Nie może być inaczej.WESOŁYCH ŚWIĄT.