dzisiaj: 1052, wczoraj: 27
ogółem: 1 133 583
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
LIGA PIŁKI NOŻNEJ ORLIK – ZIELONCZYN.
W niedzielę rozegrano trzecią kolejkę Ligi Piłki Nożnej w Zielonczynie. W meczu na szczycie drużyna Wojnowa zremisowała 1:1 z Komarami Zielonczyn. Dotychczasowy lider K.P. Pałuki przegrał po wyrównanym meczu z OSP Kruszyn 2:4 i straciło przewodnictwo w tabeli na rzecz Wojnowa.
Wyniki 3 kolejki - 5.04.09 r.
Komplex-Bud Zielonczyn - Gospoda Gliszcz 2:4
Bramki dla Komplex-Bud Zielonczyn: Daroń D. – 2, dla Gospody: Urbaczewski K. – 3, Kamiński M. -1.
Komary Zielonczyn - Wojnowo 1:1
Bramki dla Komarów: Poła A. – 1, dla Wojnowa: Sikorski S. -1.
OSP Kruszyn - K.P. Pałuki 4:2
Bramki dla OSP Kruszyn: Grześkowiak M. – 2, Lala P., Kuśmierek A. – 1, , dla K.P. Pałuki: Miękczyński A., Kaczmar M. – 1.
Błękitni Minikowo - Sportivo Wierzchucinek 6:7
Bramki dla Błękitnych: Muller P. - 3, Drozdowski M. – 2, Jankowski G. – 1, dla Sportivo: Zaborowski T., Zimmermann B., Pietryszek Ł. – 2, Suwik F. -1.
Tabela po 3 kolejkach:
Klasyfikacja najlepszych strzelców:
6 bramek - Kaczmar M. (K.P. Pałuki),
5 bramek - Poła A. (Komary), Bryl P. (Wojnowo), Pietryszek Ł. (Sportivo).
W następnej kolejce zagrają (19.04.09 r.):
15.00 Komplex-Bud Zielonczyn – Wojnowo
16.00 OSP Kruszyn – Sportivo Wierzchucinek
17.00 Błękitni Minikowo – Gospoda Gliszcz
Mecz Komary Zielonczyn - K.P. Pałuki został przełożony na 25.04.09 r. godz. 16.00 (sobota).
ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NASTĄPIĄ PRZESUNIĘCIA
ROZGRYWANIA NIEKTÓRYCH SPOTKAŃ. PONIŻEJ HARMONOGRAM PO
ZMIANACH (ZMIANY ZAZNACZONE SĄ NA RÓŻOWO).
TERMINARZ
1 kolejka 22.03.09 r.
godz. 14.00 – otwarcie Ligi przez Wójta Gminy Sicienka Jana Wacha
14.05-15.00 |
OSP Kruszyn |
- |
Gospoda Gliszcz |
1:4 |
15.00-16.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
K.P. Pałuki |
0:6 |
16.00-17.00 |
Komary Zielonczyn |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
7:3 |
17.00-18.00 |
Błękitni Minikowo |
- |
Wojnowo |
0:9 |
2 kolejka 29.03.09 r.
14.00-15.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
5:5 |
15.00-16.00 |
Błękitni Minikowo |
- |
K.P. Pałuki |
1:7 |
16.00-17.00 |
OSP Kruszyn |
- |
Wojnowo |
1:2 |
17.00-18.00 |
Komary Zielonczyn |
- |
Gospoda Gliszcz |
2:1 |
3 kolejka 5.04.09 r.
14.00-15.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Gospoda Gliszcz |
2:4 |
15.00-16.00 |
Komary Zielonczyn |
- |
Wojnowo |
1:1 |
16.00-17.00 |
OSP Kruszyn |
- |
K.P. Pałuki |
4:2 |
17.00-18.00 |
Błękitni Minikowo |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
6:7 |
12.04.09 r. - przerwa
4 kolejka 19.04.09 r.
|
|
|
|
|
15.00-16.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Wojnowo |
|
16.00-17.00 |
OSP Kruszyn |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
|
17.00-18.00 |
Błękitni Minikowo |
- |
Gospoda Gliszcz |
|
25.04.09 r. (sobota) godz. 16.00 - mecz zaległy Komary Zielonczyn - K. P. Pałuki
26.04.09 r. - przerwa
3.05.09 r. - przerwa
5 kolejka 10.05.09 r.
13.00-14.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Błękitni Minikowo |
|
14.00-15.00 |
OSP Kruszyn |
- |
Komary Zielonczyn |
|
15.00-16.00 |
Sportivo Wierzchucinek |
- |
K.P. Pałuki |
|
16.00-17.00 |
Wojnowo |
- |
Gospoda Gliszcz |
|
6 kolejka 17.05.09 r.
13.00-14.00 |
OSP Kruszyn |
- |
Błękitni Minikowo |
|
14.00-15.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Komary Zielonczyn |
|
15.00-16.00 |
Sportivo Wierzchucinek |
- |
Gospoda Gliszcz |
|
16.00-17.00 |
Wojnowo |
- |
K.P. Pałuki |
|
|
Mecz awansem z 7 kolejki |
|
|
|
17.00-18.00 |
Wojnowo |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
|
7 kolejka 24.05.09 r.
14.00-15.00 |
K.P. Pałuki |
- |
Gospoda Gliszcz |
|
15.00-16.00 |
Komary Zielonczyn |
- |
Błękitni Minikowo |
|
16.00-17.00 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
OSP Kruszyn |
|
|
|
|
|
|
31.05.09 r.
13.00-17.00 Turniej o Puchar Ligi (losowanie odbędzie się 24.05.09 r. przed 7 kolejką).
17.00-17.50 Mecz juniorów z okazji Dnia Dziecka.
17.50 Zakończenie Ligi i Pucharu (wręczenie nagród).
>>> video - kliknij<<<