dzisiaj: 1062, wczoraj: 27
ogółem: 1 133 593
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
Dzisiaj w obecności przedstawiecieli drużyn Komplex-Bud, OSP Kruszyn i Komary Zielonczyn odbyło się losowanie grup do rozgrywek Pucharu Ligi. Zawody odbędą się 31 maja 2009 r. od godz. 13.00. Około godz. 17.30 odbędzie się uroczyste zakończenie oraz wręczenie dyplomów, pucharów i nagród dla najlepszych drużyn i zawodników Ligi oraz Pucharu Ligi.
Terminarz oraz regulamin Pucharu Ligi w załączniku.
GRUPA A |
|
GRUPA B | ||
1 |
Komplex-Bud Zielonczyn |
1 |
| |
2 |
Wojnowo |
2 |
Komary Zielonczyn | |
3 |
Błękitni Minikowo |
3 |
K.P. Pałuki | |
4 |
Sportivo Wierzchucinek |
4 |
OSP Kruszyn |
Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /1 x 15 minut/
1. |
13.00 |
gr. A |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Wojnowo |
2. |
13.20 |
gr. B |
Albatros Osowa |
- |
Komary Zielonczyn |
3. |
13.40 |
gr. A |
Błękitni Minikowo |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
4. |
14.00 |
gr. B |
K.P. Pałuki |
- |
OSP Kruszyn |
5. |
14.20 |
gr. A |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Błękitni Minikowo |
6. |
14.40 |
gr. B |
|
- |
K.P. Pałuki |
7. |
15.00 |
gr. A |
Wojnowo |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
8. |
15.20 |
gr. B |
Komary Zielonczyn |
- |
OSP Kruszyn |
9. |
15.40 |
gr. A |
Komplex-Bud Zielonczyn |
- |
Sportivo Wierzchucinek |
10. |
16.00 |
gr. B |
|
- |
OSP Kruszyn |
11. |
16.20 |
gr. A |
Wojnowo |
- |
Błękitni Minikowo |
12. |
16.40 |
gr. B |
Komary Zielonczyn |
- |
K.P. Pałuki |
13. 17.00 – mecz o I miejsce : ……………… - ……………… wynik: ………
Godz. 17.30 uroczyste zakończenie, wręczenie: dyplomów, pucharów,
i nagród dla najlepszych drużyn i zawodników turnieju
17.40 - mecz juniorów z okazji Dnia Dziecka:
18.10 – wręczenie nagród dla juniorów.
Rozdział I – ORGANIZACJA I PRZEBIEG PUCHARU LIGI
§1. Organizacja rozgrywek
1. Zawody rozgrywane są w 2 grupach systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup awansują do finału.
2. Czas trwania jednego spotkania: jedna połowa piętnaście minut (1x15), mecz finałowy dwie połowy po 10 minut (2x10).
3. W trakcie całych zawodów, spotkania będą punktowane w następujący sposób:
- za zwycięstwo w spotkaniu 3 punkty,
- za remis 1 punkt,
- za przegraną 0 punktów.
4. O kolejności miejsc decyduje:
- ilość zdobytych punktów,
- w przypadku uzyskania równej liczby punktów przy dwóch zespołach, o kolejności decyduje:
a) wynik bezpośredniego spotkania,
b) korzystniejsza różnica bramek,
c) większa liczba zdobytych bramek,
- w przypadku uzyskania równej liczby punktów przez więcej niż dwa zespoły, przeprowadza się dodatkową punktację pomocniczą, wyłącznie między zainteresowanymi drużynami i na tej podstawie ustala się kolejność. W przypadku uzyskania równej liczby punktów w punktacji pomocniczej przez dwie lub więcej drużyn stosuje się następujące zasady:
- korzystniejsza różnica bramek,
- większa liczba zdobytych bramek.
Rozdział II – PRZEPISY GRY
§1. Przepisy gry
1. Zespoły występują w składach sześcioosobowych (pięciu w polu i bramkarz). Składy zespołów (z numeracją na koszulkach) należy przedłożyć u organizatora przed pierwszym meczem pucharowym.
2. Zawodnicy muszą występować w jednolitych strojach sportowych oraz obuwiu do gry na sztucznej nawierzchni (korki lane) lub hali. Zabroniona jest gra w obuwiu z wkręcanymi kołkami.
3. W trakcie trwania spotkania zawodnicy nie mogą nosić na sobie niczego, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych graczy, zwłaszcza biżuterii i zegarków.
4. Strój bramkarza musi w sposób wyraźny odróżniać się kolorystycznie od strojów pozostałych zawodników drużyny
5. Zawodnicy nieprzestrzegający zasad określonych w punktach 2,3 i 4 będą niedopuszczani lub wykluczani z udziału w spotkaniu.
6. W czasie rozgrywek obowiązują przepisy PZPN z niżej wymienionymi wyjątkami:
a. Wymiarów boiska i bramek.
b. Dopuszczalna jest dowolna liczba zmian w trakcie spotkania w wyznaczonej strefie.
c. Obowiązuje zakaz grania wślizgiem.
d. Nie obowiązuje przepis o spalonym.
e. Rzut karny wykonywany jest z linii pola karnego.
f. Rzut od bramki wykonuję się w odległości 5 metrów od linii bramkowej.
g. Przy rzucie wolnym odległość zawodnika z drużyny przeciwnej od piłki wynosi 4 metry.
h. Rzut z autu wykonywany jest nogą.
i. Za wznoszenie wulgarnych okrzyków na boisku obowiązuje rzut wolny.
§2. Kary
1. Za naruszenia przepisów gry, zasad związanych z przebiegiem rozgrywek i niesportowe zachowanie zawodnicy będą karani.
2. Interpretacja kary za faule i nie sportowe zachowanie zawodników w trakcie spotkania zależeć będzie od prowadzącego spotkanie sędziego, od jego decyzji nie ma odwołań.
3. Ustala się następujące kary indywidualne w trakcie spotkania:
a. Kara czasowego usunięcia z boiska w trakcie spotkania – 2 minuty,
b. Czerwona kartka i usunięcie z boiska do końca spotkania.
4. Kary indywidualne wymierzone w trakcie spotkania nie mogą się powtarzać.
5. Zawodnik ukarany, odbywa karę do końca jej trwania, bez względu na zmiany wyniku spotkania.
6. Ustala się następujące kary dyscyplinarne w trakcie trwania rozgrywek:
a. Dwie żółte kartki w jednym spotkaniu – odsunięcie od jednego spotkania
b. Czerwona kartka – odsunięcie od jednego spotkania
c. Każda kolejna czerwona kartka – odsunięcie od trzech spotkań
7. Organizator rezerwuje sobie prawo do zmniejszenia kary lub jej części, jeśli uzna to za zasadne.