dzisiaj: 793, wczoraj: 27
ogółem: 1 133 324
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
Komary samodzielnie na drugim miejscu w tabeli
W przeddzień XXV finału WOŚP koronowska hala sportowa była areną zmagań drużyn uczestniczących w rozgrywkach Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, które rozgrywały VII kolejkę spotkań. Tego dnia trudną przeszkodą dla zajmujących jedną z czołowych pozycji, tj. Komarów Zielonczyn okazał się zespół Toku Panda Food. Po zaciętej i remisowej /1:1/ pierwszej połowie druga odsłona przyniosła dwa trafienia Komarom przy jednobramkowej odpowiedzi rywali. Dzięki zainkasowanym 3 punktom i potknięciach rywali to właśnie beniaminek z Zielonczyna znalazł się tuż za plecami liderującego Pit Bulla.
Poniżej prezentujemy pełen zestaw wyników rozegranych spotkań:
VII kolejka:
Wśród strzelców na czele stawki po VII kolejkach znajdują się:
W klasyfikacji bramkarzy przedstawiamy pełne zestawienie głosów od przedstawicieli poszczególnych drużyn:
Następne kolejki, /VIII i IX/ zostaną rozegrane 28 i 29 stycznia zgodnie z poniższym harmonogramem:
VIII kolejka
16:00 Tygrysy Sienno - Kompleks Bud
16:50 Lucky Footballers - Toku Panda Food
17:40 Mardo-Polonez - Zakład Karny
18:30 Komary Zielonczyn - Akomp
19:20 Victoria Mąkowarsko - Pit Bull
Sokoły ND - pauza
IX kolejka
15:00 Victoria Mąkowarsko - Sokoły ND
16:00 Kompleks Bud - Zakład Karny
17:00 Lucky Footballers - Akomp
18:00 Mardo-Polonez - Pit Bull
19:00 Tygrysy Sienno - Toku Panda Food
Komary Zielonczyn - pauza