dzisiaj: 672, wczoraj: 27
ogółem: 1 133 203
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
Dopiero w ostatniej kolejce rozstrzygnie się sprawa mistrzostwa Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zielonczynie, w której spotkają się lider i wicelider rozgrywek. Komary Zielonczyn oraz Wojak Sicienko zgromadziły dotychczas po 40 pkt. Jednakże zespół z Sicienka ma jeszcze przed sobą jedno spotkanie zaległe.
Zorza Ślesin wycofała się z rozgrywek, dlatego wszystkie mecze w rundzie rewanżowej zostają zweryfikowane jako walkowery dla drużyn przeciwnych. W końcowej klasyfikacji drużyna ze Ślesina zajmie szóstą lokatę.
Następna kolejka rozegrana zostanie za dwa tygodnie 7 listopada. Tydzień później 14 listopada nastąpi zakończenie rozgrywek Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zielonczynie.
Wyniki 3 kolejki rundy rewanżowej:
Grupa mistrzowska:
Wojak Sicienko – Old Stars Sicienko 8:5
Komary Zielonczyn – Old Stars Sicienko 9:2
OSP Kami Wojnowo – Zorza Ślesin 5:0 w.o.
Komary Zielonczyn – Zorza Ślesin 5:0 w.o.
Grupa pocieszenia:
Fighter Kruszyn – No Name 1:6
Smakosz Nakło – Pol-Elektra Łochowice 3:1
Tabela:
GRUPA MISTRZOWSKA
1. Komary Zielonczyn 17 40 116:51
2. Wojak Sicienko 16 40 133:44
3. OSP Kami Wojnowo 16 32 83:45
4. Spartakus Gotowski 14 30 74:37
5. Old Stars Sicienko 15 27 87:65
6. Zorza Ślesin 16 24 68:65
GRUPA POCIESZENIA
1. Smakosz Nakło 15 28 68:49
2. Komplex-Bud 15 25 66:46
3. Pol-Elektra Łochowice 15 15 56:64
4. No Name 15 10 36:92
5. Fighter Kruszyn 15 8 34:90
.................................................................................................................
12. Błękitni Minikowo
13. Janark Osówiec
14.JK Stara Gwardia
4 kolejka rundy rewanżowej 7.11.2010 r.:
12.10 Komplex-Bud - Fighter
13.00 Smakosz Nakło – No Name
13.50 No Name – Pol-Elektra Łochowice
14.40 Wojak – Spartakus Gotowski Wojnowo
15.30 Old Stars Sicienko – OSP Kami
Spartakus Gotowski Wojnowo - Zorza Ślesin 5:0 w.o.
w załączniku terminarz ostatniej kolejki
Ostatnia kolejka LPN - 14.11.2010 r.
12.10 Fighter Kruszyn - Pol-Elektra Łochowice
13.00 Komplex-Bud Zielonczyn - Smakosz Nakło
13.50 Spartakus Gotowski Wojnowo - OSP Kami Wojnowo
14.40 Spartaus Gotowski Wojnowo - Old Stars Sicienko (zaległy)
15.40 Wojak Sicienko - Komary Zielonczyn
Old Stars Sicienko - Zorza Ślesin 5:0 w.o.