Orlik 2012 Zielonczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 100, wczoraj: 94
ogółem: 714 973

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

2009

2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw

2010

2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów

2011

2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych

2012

15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska

2013

25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół

2014

25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych

2015

17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych

2016

11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy

2017

24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)

2018

1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej

27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)

 

 

Aktualności

2 kolejka HLS - wyniki

  • autor: komar2442, 2010-12-08 16:03

II kolejka I Ligi  :

Baza Wierzchucinek  - Wojak Sicienko  2-3 

Wojak: Bartosz Łobodziński -2 , Mateusz Reszkowski-2

Baza: Michał Jakubczak-1, Rafał Jakubczak-1

 

Gospoda Gliszcz  - OSP KAMI Wojnowo 2-3

Gospoda: Bogdan Jarosz -1, Grzegorz Klatecki-1

OSP KAMI: Tomasz Nowak -1, Piotr Wojciechowski-1,Marcin Wawrzyniak -1

ŻK: Adrian Świerblewski-1 ( OSP )

 

Fundacja KUL - Express Golden Goal 5-3

KUL: Łukasz Krężel -5

Express: Radosław Duma-1, Waldemar Jańczak- samobójcza , Henryk Wesołowski-1

Cz.K. : Łukasz Górzyński( KUL) - odsunięty od dwóch spotkań rozgrywek HLS

 

Pauzuje : Komary Zielonczyn

 

11.12.2010r.

15.05.  KUL Wojnowo - Gospoda Gliszcz

15.40.  Komary - Express Golden Goal

16.15. Wojak Sicienko - OSP KAMI Wojnowo

pauzuje : Baza Wierzchucinek

w załączniku wyniki i tabela II ligi.

 

1 OSP Kruszyn 2 6 10-5  
2 Figthers Kruszyn 2 4 6-3  
3 Orły Zielonczyn 2 4 6-4  
4 FC Wierzchucice 2 3 13-7  
5 Janark Osówiec 2 3 6-7  
6 Spartakus Gotowski Wojnowo 2 3 5-6  
7 Huragan Sicienko 2 0 5-9  

8            Texas Osówiec                                                  2             0             3-13



II kolejka II Ligi

Figther Kruszy - Orły Zielonczyn 1 -1

Figthers: Kamil Szalla 1

Orły: Adrian Słodownik

 

 Huragan Sicienko  - Spartakus Gotowski Wojnowo 2-4

Huragan: Dariusz Popa -2

Spartakus: Rafał Olszak -1 , Jarosław Janiszewski-1, Rafał Balt-1 , Andrzej Antczak -1

 

FC Wierzchucice - OSP Kruszyn 4-6

FC: Jakub Kisiel-2, Damian Piasecki-2

OSP: Adrian Czapka -3, Jakub Rakoczy-2, Piotr Lala-1

 

Janark Osówiec  - Texas Osówiec 4-2

Janark: Władysław Chojnowski -1,Mariusz Krajewsjki -1,Przemysław Krajewski-1

Texas: Sławek Chudzik -1 , Bembnista Piotr-1

ŻK: Karol Cieślak -1 (Janark)

 

11.12.2010r.

16.50. Orły Zielonczyn - Texas Osówiec

17.25. FC Wierzchucice - Huragan Sicienko

18.00. Janark  Osówiec - OSP Kruszyn

18.35. Figther Kruszyn - Spartakus Gotowski Wojnowo 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [3421]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej Seniorów 10 lipca 2016
Ładowanie...

Kontakt

Wiesław Wierzbanowski

tel. 606 987 868

     

Mail: komar2442@wp.pl

Logowanie