dzisiaj: 98, wczoraj: 27
ogółem: 1 132 629
statystyki szczegółowe
2009
2009 Liga Piłki Nożnej (w)
2009 Liga Piłki Nożnej (j)
14.04 Turniej Seniorów
5.06 Turniej z okazji Dnia Dziecka
15.06 Miniturniej Seniorów
7.07 Miniturniej Trampkarzy i Orlików
8.07 Turniej Sołectw
2010
2010 Liga Piłki Nożnej
20.04 Turniej Szkół Chłopcy
22.04 Turniej Szkół Dziewczęta
15.05 Turniej Oldbojów
2011
2011 Liga Piłki Nożnej
17.04 Turniej Seniorów
19.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.04 Turniej Szkół Chłopcy
11.08 Letni Turniej Seniorów
25.08 Turniej Trampkarzy
25.09 Turniej Oldbojów
27.09 Turniej Szkół Chłopcy
29.09 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2012
15.04 Turniej Seniorów
16.04 Turniej Szkół Dziewczęta
19.05 Turniej Seniorów
3.06 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
7.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
10.07 Turniej om Puchar Sołtysa
2.09 Turniej Wojewódzki Oldbojów Orlik Polska
2013
25.06 Turniej Szkół
1.07 Turniej Szkół
27.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
3.08 Turniej Regionalny Oldbojów Orlik Polska
17.09 Turniej Szkół
2014
25.04 Turniej Siatkonogi
30.05 Turniej z okazji Dnia Dziecka
2.08 Turniej Seniorów
22.08 Turniej Dzieci
16.09 Turniej o Puchar Premiera Chłopcy
2.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2015
17.09 Turniej o Puchar Premiera
18.09 Turniej o Puchar Premiera
19.09 Turniej Żaków
30.09 Turniej Szkół Podstawowych
1.10 Turniej Szkół Gimnazjalnych
2016
11.04 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
2.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
15.05 Turniej Seniorów o Puchar Wójta
29.05 Turniej Dzieci o Puchar Wójta
12.05 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
9.07 Turniej Oldbojów
10.07 Turniej Regionalny Seniorów Orlik Polska
25.07 Festyn sportowy
28.07 Turniej o Puchar Lata
14.08 Turniej Wojewódzki Seniorów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy
2017
24.03 Turniej Szkół Podstawowych Dziewczęta
29.03 Turniej Szkół Gimnazjalnych Dziewczęta
30.04 Turniej Mieszkańców Zielonczyna
Kawalerowie - Żonaci
2.05 Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Sicienko
27.05 Otwarty Turniej Piłki Nożnej
27.07 Turniej o Puchar Sołtys Zielonczyna
27.08 Turniej Oldbojów
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
6.10 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
2018
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
3.05 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
15.09 Turniej Żaków w piłce nożnej
23.09 Turniej Orlików w piłce nożnej
27.09 Turniej Szkół Chłopcy (szk. podst.)
28.09 Turniej Szkół Chłopcy (gimnazjum)
2019
1.01 Mecz Noworoczny seniorów
13.04 Turniej Piłki Nożnej Żaków
18.04 Turniej Piłki Nożnej Orlików
11.05 Turniej Piłki Nożnej Żaków
9.06 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
IV Kolejka I Ligi:
Fundacja KUL Wojnowo - OSP KAMI Wojnowo 3-2
KUL : Jakub Janiszewski -1 , Łukasz Krężel-2
OSP : Mariusz Żakowski -1, Marcin Pisula -1
ŻK: Damian Świerblewski -( OSP)
Wojak Sicienko - Express Golden Goal Sicienko 4 - 7
Wojak : Adrian Pradelski -1 , Bartek Pradelski -1, Bartosz Łobodziński -2
Express : Ryszard Wesołowski-2, Jarosław Brończyk-3 , Henryk Wesołowski-1, Radosław Duma -1
Komary Zielonczyn - Baza Wierzchucinek 1 - 2
Komary : Mateusz Szopiński -1
Baza : Mariusz Kowalczyk -2
Pauzuje : Gospoda Gliszcz
Następna kolejka 08.01.11r.
15.05. Fundacja KUL - Baza Wierzchucinek
15.40. Komary Zielonczyn - OSP Kami Wojnowo
16.15. Express Golden Goal - Gospoda Gliszcz
pauzuje : Wojak Sicienko
w załączniku wyniki i tabela II ligi.
1 | OSP Kruszyn | 4 | 12 | 25-12 | |
2 | Orły Zielonczyn | 4 | 7 | 11-9 | |
3 | FC Wierzchucice | 4 | 6 | 23-14 | |
4 | Huragan Sicienko | 4 | 6 | 12-13 | |
5 | Spartakus Wojnowo | 4 | 6 | 10-13 | |
6 | Janark Osówiec | 4 | 6 | 13-18 | |
7 | Figther Kruszyn | 4 | 3 | 10-12 |
8 Texas Osówiec 4 0 5-18
IV kolejka II Ligi
Janark Osówiec - Orły Zielonczyn 4 - 3
Janark : Władysław Chojnowski -1, Przemysław Krajewski -2 Kamil Pasterski -1
Orły - Adam Ostrowski -1 , Damian Daroń -1, Adrian Pieszak -1
Spartakus Gotowski Wojnowo - FC Wierzchucice 3 - 7
Spartakus : Miłosz Szuflita -1 , Łukasz Szymkowiak -1
FC : Adrian Stypczyński -1 , Damian Piasecki-3 , Mateusz Mróz-1, Jakub Kisiel -1, Bartosz Górecki -1
ŻK. : Łukasz Szymkowiak ( Spartakus )
Figther Kruszyn - OSP Kruszyn 4-7
Figther : Norbert Świerblewski -2 , Robert Świerblewski - 1 , Szalla Leszek -1
OSP: Łukasz Siegert-1 , Adrian Czapka -5 , samobójcza-1
Huragan Sicienko - Texas Osówiec 3 -1
Huragan : Piotr Wolnik -2 , Dariusz Popa -1
Texas :Michał Stasiak -1
Następna kolejka 08.01.2011r.
News 764462 5 kolejka hls.. Smashing :)
News 764462 5 kolejka hls.. WTF? :)
News 764462 5 kolejka hls.. Keen :)